14:55, 05 листопада 2018

Викладачі Лесиного вишу побували на конференції в Чехії. ФОТО

Перший проректор, проректор з адміністрування та розвитку Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки професор Анатолій Цьось і викладачі факультету фізичної культури, спорту та здоров’я відвідали І Міжнародну конференцію спорту, здоров’я та фізичної культури (International Conference of Sport, Health and Physical Education), яка відбулася в Університеті імені Яна Евангеліста Пуркинє (Jan Evangelista Purkyně University) у місті Усті-над-Лабем (Чеська Республіка).

Про це повідомляють на сайті вишу.

Конференція була організована під егідою ректора Університету імені Яна Евангеліста Пуркинє в Усті-над-Лабем Мартіна Бале та декана факультету освіти Павла Дуліка, а також у міжнародному співробітництві з Інститутом фізичного виховання, туризму та фізіотерапії Університету Яна Длугоша в Ченстохові (Польща); факультетом освіти Університету імені Костянтина Філософа у Нітрі (Словаччина); факультетом фізичного виховання та фізіотерапії Опольського технологічного університету (Польща); Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки (Україна).

У конференції взяли участь науковці, тренери, викладачі, фізіотерапевти та інші фахівці, які цікавляться освітніми та спортивними питаннями.

Основні напрями наукового заходу: сучасні тенденції фізичної культури, біомеханіка спорту, спорт і здоров’я, спортивна продуктивність і тренування. Програма конференції містила лекції та матеріали зі згаданих напрямів, які представлялися усно й у вигляді стендових доповідей.

Конференція відбулася за підтримки журналів «Огляд фізичної активності» (індексується в SCOPUS, WoS), «Тенденції спортивних наук» (індексована в EBSCO, SPORTDiscus) та «Журнал зовнішньої діяльності» (індексований в ERIH +) (Physical Activity Review (indexed in SCOPUS, WoS), Trends in Sport Sciences (indexed in EBSCO, SPORTDiscus) and the Journal of Outdoor Activities (indexed in ERIH+), де й будуть опубліковані праці доповідачів.

На завершення учасникам конференції організували екскурсію столицею Чеської Республіки та містом Усті-над-Лабем.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: