15:01, 17 Квітня 2023

Військовим, які лікуються у Ківерцівській центральній лікарні, передали освячені паски

Рано вранці в перший день Великодня Ківерцівський міський голова Олександр Ковальчук, спільно зі своїми заступниками Віктором Лисюком і Юрієм Тананайським та настоятелем Свято-Покровського собору прот. Іваном Семенюком відвідали військових, які проходять лікування в Ківерцівській центральній лікарні.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Такий крок був не лише проявом поваги до тих, хто бореться за мир та безпеку в нашій країні, але й знаком підтримки та духовної сили хворим військовим.

Міський голова Олександр Ковальчук привітав військових зі святом Великодня, поцікавився їх станом здоров’я, як почувають себе нині та побажав кожному швидкого одужання та якнайшвидшої зустрічі зі своїми сім’ями.

Також військові отримали освячені пасочки, які попередньо випікали господині Суського старостинського округу. Це було особливо приємно для військових, які сьогодні перебувають далеко від дому в цей особливий святковий день.

«Такі візити допомагають військовим відчути підтримку та повагу до їхньої важкої роботи. Вони також допомагають нагадати нам про те, що мир та безпека не забезпечується само собою та вимагає відданості та жертовності від тих, хто бере на себе цю відповідальність.

Ми повинні завжди пам’ятати про наших військових та підтримувати їх у важкі часи.

Нехай цей Пасхальний святковий день нагадає нам про те, що ми повинні бути єдиним народом, який прагне до миру та злагоди», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: