16:27, 14 Квітня 2022

Військовим із волинської бригади вручили нагороди

Нагороди Князівським воїнам, які виконують бойові завдання на передових рубежах, вручив командир бригади.

Про це у «Фейсбук» повідомляє 14 ОМБ імені Князя Романа.

«Війна – час сильних духом. Час тих, хто ухвалює рішення і робить вибір.

Тих, хто перед вишкіром ворожої загрози і навіть перед лицем смерті робить вибір на користь свого народу, своєї землі, своєї держави, залишаючись вірним своєму обов’язку.

Багато військовослужбовців нашої 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого за час кривавого протистояння з рашистською «імперією» зла за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, указом Президента України були нагороджені високими державними нагородами – орденами й медалями.

І на фронті нагороди знаходять своїх героїв. Частину з них, які вже надійшли в бригаду, Князівським воїнам, які виконують бойові завдання на передових рубежах, вручив командир нашої Князівської бригади полковник Олександр Охріменко, який і сам нещодавно був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня.

Вітаємо побратимів із високими нагородами! Твердо знаємо, в нас один шлях – разом із вами до Перемоги!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: