09:41, 25 Липня 2023

Військового із Ратнівської громади посмертно нагородили орденом «За мужність»

Указом Президента України, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Володимира Зеленського від 30 березня 2023 року N190 орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджений Віктор Іванович Савчук (посмертно). 24 липня нагороду отримала тітка загиблого Галина Василівна Мушка.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

Нагороду вручив, ставши на знак глибокої шани на одне коліно, заступник начальника Другого відділу Ковельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Корецький.

Ратнівський селищний голова Віталій Бірук, вручаючи Галині Василівні документи про нагородження, висловив глибоку вдячність усіх жителів громади за мужність і героїзм, виявлені Віктором Савчуком при виконанні військового обовʼязку по захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Віталій Іванович запевнив усіх присутніх, що світла памʼять про Віктора, як і про кожного нашого героїчного захисника, назавжди залишиться в наших серцях.

Галина Василівна звернулася до присутніх, зазначивши, що Віктор віддав своє життя, оберігаючи наш спокій, наближаючи Перемогу та закликала памʼятати про тих, завдяки кому ми маємо можливість продовжувати жити у своїй рідній країні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: