15:01, 14 Квітня 2023

Військові закликають уникати масових скупчень людей на Великдень

Сили оборони півдня наразі не фіксують на своєму напрямку занадто активної підготовки ворога до обстрілів на Великдень, але закликають громадян бути пильними та уникати масових скупчень людей.

Про це керівник Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк заявила в ефірі телемарафону «Єдині новини», передає «Укрінформ».

«Ми не фіксуємо такої підготовки дуже активної, тому що ворог на нашому напрямку зайнятий підготовкою оборонних споруд. Вони більше перебувають в обороні й готуються до оборони та час від часу продовжують обстріли мирного населення. Вони, на жаль, за своєю сутністю терористи і завдають ударів авіацією і артилерією там, де можуть ще її підтягнути. Обстрілюють мирне населення», – поінформувала Гуменюк.

За її словами, протягом минулої доби кричущим випадком стало скидання росіянами 500-кілограмової авіабомби на школу у Зміївці на Херсонщині. Оскільки вона не функціонує через постійний терор російських загарбників, у момент удару дітей та вчителів у приміщенні не було.

Гуменюк укотре закликала співвітчизників уникати масових скупчень, адже це “приваблива” мішень для ворога.

«Підготовки з боку ворога такої очевидної немає, але ми усвідомлюємо, що вони продовжують обстрілювати не тільки правий берег, а й лівобережні населені пункти, оскільки намагаються витіснити населення, перетягаючи його разом із собою на наступні рубежі оборони для того, щоб прикриватися живим щитом там», – підкреслила керівник Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня.

За минулу добу Сили оборони відбили 49 атак противника. Водночас українська авіація завдала три удари по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: