08:44, 15 Серпня 2022

Військове командування загарбників втекло з Херсона

Більшість військового командування російських загарбників виїхала з Херсона.

Про це поінформував заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський в ефірі телемарафону, пише «BBC Україна».

“Я можу це підтвердити. Дійсно, сьогодні в орків не існує жодного логістичного маршруту безпечного і такого, який би задовольняв їхні військові потреби саме по забезпеченню військового угруповання, яке розташовано саме біля Херсона”,  – повідомив він.

Він підтвердив, що всі головні дороги перебувають під вогневим контролем Збройних сил України.

“Мабуть це й стало основною причиною того, що військове командування дійсно залишило Херсон. Більшість з них вже виїхали з Херсона, так, саме є про це відомості”, – зазначив Соболевський.

Він додав, що Антонівський міст неможливо перейти навіть пішки.

Соболевський вважає, що нині в російських військ дуже поганий моральний стан, тому що всі їхні плани щодо Херсонщини провалилися.

ОК “Південь” повідомляло, що ЗСУ знову вдарили по Антонівському мосту, керівний склад окупантів тікає.

10 серпня Збройні сили України пошкодили Каховський міст на Херсонщині, в ніч на 13 серпня по ньому нанесли новий удар. Цей міст був останньою транспортною артерією для окупантів. Тепер росіяни не можуть перевозити зброю та техніку через Дніпро на Херсонщині у достатній кількості.

Раніше ЗСУ вдало вивели з ладу ще два мости в цьому районі.

13 серпня голова Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив, що весь керівний склад російських окупаційних військ на півдні України переміщується на лівий берег Дніпра.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: