12:36, 06 Травня 2022

Війська рф намагаються взяти в оточення Попасну

У Луганській області російський агресор намагається взяти в оточення місто Попасна, яке практично вже зруйноване.

Про це у «Фейсбук» у відеоефірі повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«Там практично зруйнований населений пункт повністю і намагаються взяти російські війська його в оточення, безпосередньо вже саму Попасну. Протискують з усіх боків, але там уже навіть закріпитись ніде», – сказав керівник області.

Він зазначив, що понад два місяці Попасна та околиці обстрілюються щодня з усього озброєння, яке мають окупанти. Також щодня проводять атаки чисельністю декількох ворожих рот і батальйонів.

Гайдай, відповідаючи на запитання про найгірший розвиток подій на фронті на Луганщині, відповів, що це буде оточення ворогом міста Попасна.

«Найгірший варіант – це якщо вони таки прорвуть оборону в Білогорівці й Попасній, і відріжуть взагалі територію Луганської області, вона буде в кільці», – пояснив начальник ОВА.

Як повідомлялося, Луганщина постійно зазнає ударів з боку російської армії, зруйновані багато житлових будинків, об’єкти інфраструктури, навчальні заклади, пошкоджено всі лікарні.

За словами керівника Луганської ОВА, у регіоні залишалися близько 50 тисяч мирних жителів, які відмовлялися евакуюватися.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: