08:15, 22 Березня 2023

Війна рф проти України: Білий дім спростував заяву Сі про «неупередженість» Китаю

Адміністрація США заперечила твердженням офіційного Пекіна, що Китай начебто зберігає неупереджену позицію у війні росії, розв’язаної проти України.

З відповідною заявою виступив у вівторок під час брифінгу координатор Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі, передає власний кореспондент «Укрінформу».

«Я не думаю, що ви можете розумно сприймати Китай неупередженим у будь-якому випадку», – зауважив представник Білого дому.

Він пояснив, що Пекін досі не засудив російської агресії та продовжує закупати російські енергоносії, що приносить прибутки російському режиму. Крім того, Сі Цзіньпін здійснив особистий візит до москви, а з Президентом України не поговорив навіть телефоном, щоби отримати у такий спосіб українську точку зору на розв’язану рф війну. Крім того, режим у Китаї продовжує вторити російській пропаганді, що в Україні начебто відбувається війна Заходу проти росії.

Як повідомлялося, Сі Цзіньпін під час візиту до москви заявив, що Пекін займає неупереджену позицію у війні рф проти України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: