22:20, 04 Квітня 2019

Вихованцям притулку провели пізнавальну екскурсію неподалік Луцька. ФОТО

Неподалік від Луцька «Побратимами» була організована пізнавально-екскурсійна поїздка в ботанічний заказник загальнодержавного значення «Воротнів», для вихованців Рожищенського притулку для дітей.

Про це розповів на сторінці у «Фейсбук» голова осередку Юрій Ганджала.

Діти опинилися в оточенні трьохсотлітніх дубів та кремезних смерек, котрі вже багато років ростуть під волинським небом. Поміж них заховались чисті зарибнені ставки.

Як зазначає чоловік, діти почали свій тур з висадження кущів калини біля криниці разом з лісівником, далі помандрували до вольєру з дикими тваринами, милувались неймовірною природою, відвідали фруктовий сад і пасіку, а завершили подорож теплим трав’яним чаєм та смаколиками.

Місцеві лісники подарували дітям годівниці для птахів та шпаківні, які вихованці пообіцяли повісити біля притулку та піклуватися про пташок.

«Приємно було спостерігати за щирими радісними емоціями та усміхненими обличчями дітей. Це найбільше надихає продовжувати надалі робити гарні справи! Щира подяка команді «Побратимів України» у Волинській області, хто сприяв організації поїздки!», — зазначив автор допису.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: