12:56, 18 Березня 2018

Вихованці музичної школи влаштували концерт для лучан. ФОТО

Висока виконавська майстерність, віртуозність, сценічна культура учасників концертної програми гаряче сприймалися глядачами, які щирими оплесками, захопленими вигуками «браво», «молодці» супроводжували виступи шкільних хорових та музичних колективів, а також сольних виконавців.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Учні та викладачі музичної школи підготували прекрасну насичену програму. Під час концерту вони показали скільки у нашому місті талановитих людей.

У заході взяли участь радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту культури Тетяна Гнатів та депутат міської ради Майя Шостак.

Творчий звіт мистецького закладу вчергове засвідчив високий мистецький потенціал викладачів і учнів.

Після завершення концертної програми Ігор Поліщук привітав усіх та подякував артистам за неймовірне дійство. Він висловив слова вдячності директору школи, викладачам за те, що вони передають свої знання та вміння дітям, розкривають їхні таланти, а також батькам, які підтримують своїх дітей.

“Ми, як міська влада, розуміємо важливість музики та культури у розвитку особистості та вихованні. Також ми розуміємо, щоб діти могли розвиватися, їм необхідні хороші матеріально-технічні умови. Тому в минулому році було капітально відремонтоване фойє, та ми продовжуватимемо рухатися до покращення”, – сказав він.

Викладачі та учні музичної школи отримали у подарунок від Ігоря Поліщука квіти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: