15:01, 09 листопада 2021

Відзначили працівників культури Рожищенської громади

Через карантинні обмеження святкові довелося скасувати урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, та все таки кращі із кращих отримали заслужені відзнаки.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

З нагоди професійного свята слова вітань линуть працівникам культури та аматорам сцени від міського голови Вячеслава Поліщука.

«Сьогодні свято тих, хто влаштовує хороший настрій і відпочинок для інших, тих, хто згуртовує навколо себе талановитих від Бога людей і формує творчий колектив. Працівники культури – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями. Бажаю всім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги, особистого щастя, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї», – віншує Вячеслав Анатолійович.

За багаторічну та сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток аматорського мистецтва Рожищенської територіальної громади, високу професійну майстерність, збереження та популяризацію звичаїв і традицій рідного краю, відродження та примноження надбань національної культури Грамотою міського голови нагородили колектив КЗ «Рожищенська музична школа», завідувачок клубів с. Крижівка Людмилу Забожчук та с. Трилісці Галину Луцюк, директорку БК с. Рудка-Козинська Марію Сладковську.

Грамотою Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації за творчу працю, вагомий особистий внесок у розвиток української культури, участь в культурно-мистецькому житті краю та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відзначили Сергія Гончаревича.

Грамотою начальника гуманітарного відділу нагородили завідувачок клубів с. Іванівка Ірину Осіюк та с. Козин Олену Карпук, керівника народного аматорського фольклорного колективу «Яворина» БК с. Навіз Олену Ковбу, техпрацівницю РД «Просвіта» Людмилу Лесик.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: