14:42, 24 Січня 2019

Відзначили луцьких школярів, які витягнули із зашморгу молодого чоловіка. ФОТО

Сьогодні, 24 січня, керівник УПП у Волинської області Олександр Вовченко з інспекторами патрульної поліції завітав до школи № 7, де вручив подяки дев’ятикласникам Оресту та Максиму, які 15 січня витягнули із зашморгу молодого чоловіка.

Про це повідомляють патрульні на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Того дня вони прогулювались парком і помітили людину, яка намагалась скоїти самогубство шляхом повішання. Не гаючи ні секунди, підлітки кинулись її рятувати і витягнули із зашморгу. Про мужній вчинок ми повідомляли на нашій сторінці.

Олександр Вовченко вирішив особисто познайомитись з хлопцями та вручити їм подяки від свого імені. У присутності вчителів та однокласників очільник патрульних подякував хлопцям за мужній вчинок, за їхню громадянську позицію та високу мотивацію, проявлені під час порятунку людини.

“У 9-му класі ви вже достатньо свідомі і майже дорослі. Завжди залишайтесь людяними, бо найвища цінність в нашому суспільстві – це життя людини, і ваш вчинок це підтверджує. Думаю, вчителі, батьки і ваші друзі мають пишатись вами. Нам теж приємно сьогодні бути на такій події. Ейфорія від вашого вчинку, від популярності мине, але те, що ви зробили, залишиться в пам’яті кожного”, – сказав Олександр Вовченко.

Він також подякував вчителям за виховання порядних учнів і закликав дітей не бути байдужими.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: