12:36, 06 Липня 2022

Відомий волинський забудовник про народження внучки: «Війна, але життя не зупинити»

Ці діти — зернята України майбутнього, заможної і сильної держави, яка зараз потом і кров’ю пробиває шлях до сонця: відомий волинський забудовник Олександр Князєв став дідусем.

Радісною новиною він поділився у соцмережах.

Олександр Князєв зауважив, що попри війну життя триває, його не зупинити, Україна живе і працює, хтось виїхав, а хтось залишився і народжує дітей.

«Диво народження нового життя особливо гостро відчуваю зараз, на контрасті з попелищем війни. Це перше покоління українців, що будуть рости в атмосфері правильних цінностей. Їм не треба буде нічого пояснювати, їм не засмітять мозок оратори з трибун», – зазначає забудовник.

Він наголосив, що Україна воює за незалежність, тобто — за своє життя як країни. Це війна на всіх рівнях колективної свідомості:

«Після Перемоги нам треба буде зализувати рани. До цього варто підготуватися вже тепер, що й робимо наразі за сприяння Тихоокеанського університету м. Сіетл. Попри приємні турботи навколо народження внучки, вдалося відвідати семінар професора клінічної психології Джона Тоберна, вченого зі світовим іменем. Йшлося про сімейні стосунки — певно, один із найпроблемніших аспектів українського суспільства. Нема сенсу намагатися передати словами зливу потужної інформації, яку ми отримали. Хочу сказати інше.

Ми переживемо цю війну і забудемо про неї як про страшний сон. А дружні обійми всього світу — залишаться! Ми з невідомої землі десь на околиці — нарешті робимо цивілізаційний скачок у сучасність, де люди виросли з ракет і танчиків, де наука і людська думка працює на загальний добробут.

Раніше ми їздили по світу, щоб побачити щось круте і сучасне, а тепер маємо змогу отримати це вдома: навіть до нас у Луцьк приїжджають фахівці світового рівня.

Все буде добре, слава Богу!».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: