16:40, 18 Вересня 2019

Відомий польський блогер відвідав Шацькі озера

Відомий польський блогер-мандрівника Dawid Białowąs відвідав Шацькі озера.

Про це повідомили у спільноті “Ozera” у “Facebook”.

Девіду лише 29 років, а за плечима вже 32 відвідані країни, і особливе місце серед них займає Україна. Адже саме подорож до українських Карпат та Криму в 2011 році, дала зрозуміти хлопцю, що мандри — це його стихія. До речі, ця знакова подорож тривала цілих 46 днів.

Зазначають, що авторський блог Девіда наповнений цікавою та корисною інформацією, що стане у нагоді кожному мандрівнику. Дизайн сайту дуже зручний, потрібну інформацію знайти неймовірно легко.

Кожній країні присвячений окремий розділ, де є відомості щодо проживання, харчування, транспорту (про кожен варіант описано окремо) послуги інтернету, місцеві ринки, стан доріг і багато іншого.

Ведення власного блогу та численні подорожі, Девід вдало поєднує з роботою водія трамваю у польській столиці.

Для своїх подорожей, мандрівник часто обирає менш популярні та більш автентичні маршрути, уникаючи великі потоки туристів. Найчастіше він подорожує на велосипеді з наплічником, рюкзаком або на своєму авто — 33-річній Ладі 2104.

На Шацьких озерах відомий блогер бував двічі — у листопаді 2017 року зі своїм другом Павлом, про цю подорож Девід написав у своєму блозі, а вдруге — в травні цього року, разом зі своєю подругою Касею. Під час цієї мандрівки розпочався новий проєкт — на каналі “Youtube” була створена серія влогів. Мандрівники зняли цілий фільм з подорожі до Шацьких озер, який наразі чекає своєї черги на редагування, і незабаром повинен з’явитися на каналі “Los Poniesie” (як і інші фільми з цієї подорожі — у тому числі із Придністров’я, Вилково та Чорнобиля).

Під час подорожей на Волинь, окрім озера Світязь, мандрівники також відвідали озера Ритець, Пісочне, Люцимер. Села: Світязь (серце Шацького Національного природного парку, як його поетично назвав Девід), Кошари, Залісся, Пулемець, Кримне, Піща, Вілиця та звичайно, головний райцентр — селище Шацьк.

У своєму блозі Девід відмітив, що Шацький регіон, це в першу чергу ідеальне місце для любителів дикої природи, які бажають відпочити від суєти міста та влаштувати відпочинок на одному з численних озер. І на думку автора, краще досліджувати українське полісся на велосипеді, хоча подорож по місцевих дорогах, вимагає чималої витримки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: