20:17, 27 Лютого 2019

Відомий футболіст та тренер поділився секретами успіху зі студентами СНУ

У СНУ імені Лесі Українки відбулася лекція відомого футболіста та тренера Мирона Маркевича «Перспективи та сучасні тенденції розвитку футболу в Україні» щодо перспектив європейського й українського футболу, а також нових тенденцій у розвитку спорту.

Про це повідомляє відділ зв’язків із громадськістю вишу.

У Центрі культури та дозвілля зібралася повна зала студентів і викладачів. Представив поважного гостя ректор університету Ігор Коцан. Ігор Ярославович за значимістю та заслугами порівняв Мирона Маркевича з Валерієм Лобановським.

Мирон Маркевич розпочав лекцію із того, що розповів про свою причетність до Волині, адже саме тут стартувала його футбольна кар’єра. У 1967–1968 роках він грав у команді «Торпедо» (нині «Волинь»), а 1984 року очолив її як тренер. Його помічником був Віталій Кварцяний. Варто додати, що Маркевич на той час – наймолодший тренер у Радянському Союзі, адже став ним у 33 роки.

Мирон Маркевич очолював не одну команду, проте найбільшим своїм досягненням вважає «Металіст». Роботу в команді тренер почав із двома гравцями і вивів ФК у двадцятку найкращих у Європі.

Відповідаючи на питання студентів, Мирон Маркевич поділився секретами тренерського успіху, який полягає у праці та бажанні вчитись, інтуїції й умінні тримати удар.

Загалом іменитий гість провів близько 1300 матчів, більшість із яких були виграшними. Три роки Маркевич не провадить тренерської діяльності, а з липня 2016 року очолює комітет національних збірних ФФУ. Проте має бажання повернутися, і це буде його лебединою піснею як тренера.

Насамкінець Мирон Маркевич подякував присутнім за цікаві, непрості й актуальні питання та побажав успіху.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: