18:45, 04 Січня 2019

Відновили газопостачання у волинських селах після аварії з молоковозом

Пошкоджені газові труби замінили, а подачу газу до помешкань відновлено. Про це повідомив голова Луцької районної державної адміністрації Тарас Яковлев сьогодні, 4 січня 2019 року, – інформує відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Нагадаємо, учора 3 січня у селі Лище Луцького району моловокоз з’їхав у ставок та пошкодив газопровід. Внаслідок цього, без газопостачання опинилось три села району (Лище, Воротнів і Верхівка).

Аби оперативно ліквідувати наслідки, з учорашнього дня посилено працювали працівники аварійно-рятувальних підрозділів.

Як зазначив Тарас Яковлев, аварійні підрозділи оперативно замінили труби, але підключення газу кожному абоненту здійснювалось окремо, що потребувало більше часу. Однак, завдяки співпраці усіх служб та “Волиньгазу” це вдалося зробити швидко. Лише кільком десяткам не вдалося відновити постачання, адже власників не було вдома.

“Наразі газопостачання відновлено до усіх помешкань, за винятком близько трьох десятків будинків, де жителів не було вдома. Маємо домовленість з “Волиньгазом” – не підключеним абонентам необхідно телефонувати на аварійну лінію «104» та повідомляти адресу, щоби аварійна бригада відразу приїхала та підключила”, – повідомив голова Луцької РДА.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: