15:47, 12 Січня 2019

Відкрили етно-фестиваль «Різдво у Луцьку». ФОТО

Сьогодні, 12 січня,  на Театральному майдані міста розпочався тринадцятий міжнародний етно-фестиваль «Різдво у Луцьку». На урочисте відкриття фестивалю завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та директор департаменту культури Тетяна Гнатів.

Про це йдеться на сайті Луцькади.

«У ці дні ми завжди вітали один одного, бажали гарного настрою та усього, що пов’язано із надією та сподіваннями. Фактично, новий рік у нас починався не з якогось одного дня, а із цілого переліку свят. Різдво – це саме те свято, яке дарує нам надію, сподівання, яке завжди чекали дорослі і діти щоб потішити одне одного тим творчим знахідкам та традиціям, які були властиві для нашого народу. Не сумніваюсь, що сьогодні ми побачимо дуже багато яскравих виступів, насичених нашими традиціями та культурою», —розповів у вітальному слові Григорій Пустовіт.

Окрім того, колядники-учасники фестивалю отримали солодкі подарунки та Подяку міського голови за збереження національних традицій.

Етно-фестиваль «Різдво у Луцьку» триватиме протягом 12-13 січня на Театральному майдані нашого міста і завершиться різдвяною шоу-програмою «Коляда з Тетяною Ціхоцькою» у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка. У програмі фестивалю: колядки, вертепні дійства, забави для дорослих і дітей, святковий ярмарок та різдвяні частуванння.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: