23:11, 14 Квітня 2021

Відійшов у вічність військовий штурман Луцької бригади

На 52-му році життя помер військовий штурман 1-го класу, майор Військово-Повітряних Сил у відставці Ігор Храновський.

Про це повідомляють на сторінці Організації Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ«/Луцький Аероклуб «Крила Волині» у «Фейсбук».

«Сьогодні, в середу, 14-го квітня, на 52-му році життя в свій останній та вічний політ вирушив ветеран 806-го бомбардувального авіаційного полку (м. Луцьк.), який з 1948 по 2004 рік дислокувався на Луцькому військовому аеродромі, штурман 2-ї авіаційної ескадрильї цього полку, військовий штурман 1-го класу, майор військово-повітряних сил у відставці Ігор Храновський.

Адмінколектив Організації Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ» від імені всього колективу висловлює глибокі та щирі співчуття рідним і близьким Ігоря Олександровича.

На цій фотографії, зробленій на центральній заправочній Луцького військового аеродрому на початку 2000-х років, Ігор Храновський сидить на своєму робочому місці штурмана в кабіні фронтового бомбардувальника Су-24М зі складу 806-го бомбардувального ордена Суворова 3-го ступеня авіаційного полку (806 бап м. Луцьк.) після виконання планового навчально-тренувального польоту в нашому рідному волинському небі.

Земля небом, Царство Небесне та вічна світла пам’ять…», − йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: