11:45, 06 листопада 2018

Відбулося представлення голови Луцької райдержадміністрації

Представили нового голову Луцької районної державної адміністрації – Тараса Яковлева. Захід відбувся у стінах райдержадміністрації сьогодні, 6 листопада 2018 року.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

“Те, що я почав на Волині – повинно стати основною тезою Вашої роботи. Неправильно, коли органи влади і місцевого самоврядування не дружать. Я схильний з цим боротися. Тараса Володимировича всі знають давно, він не з моєї команди, але я його обрав. І я бачу, що він хоче щось зробити, коли приходить до мене в кабінет. Ми будемо разом дбати про державу та Княжу Волинь”, –повідомив голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

Також Олександр Ілліч окреслив головні завдання для новоспеченого керівника –- забезпечити чесні вибори в ОТГ, працювати над реформою децентралізації та підтримувати порядок в районі.

“Дякую за високу довіру Олександру Іллічу та державі. Я почув першочергові завдання, маю досвід та буду працювати над наповненням бюджету. Всім головам ОТГ та сільських рад – протягую руку дружби, усіх буду підтримувати і допомагати. Також сподіваюся на співпрацю з депутатським корпусом”, – зауважив Тарас Володимирович.

Окрім того, він оголосив хвилину мовчання, аби вшанувати пам’ять загиблого на Сході Героя – Максима Пасичнюка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: