10:35, 19 Жовтня 2023

Відбулося перше засідання робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Луцької міської ради

Учора, 18 жовтня, відбулося перше засідання робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Луцької міської ради, створеної рішенням виконавчого комітету для реалізації пілотного проєкту з оцінки стану антикорупційної системи територіальних громад.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

У засіданні робочої групи під головуванням заступника міського голови, керуючого справами виконкому Юрія Вербича взяли участь працівники структурних підрозділів Луцької міської ради та представники громадського сектору, а саме: ГО “Центр журналістських розслідувань ”Сила правди” та ГО “Центр юридичної допомоги“.

Голова робочої групи Юрій Вербич наголосив, що основними завданнями дорадчого органу є:

– планування роботи з оцінювання корупційних ризиків;

– дослідження середовища Луцької міської ради та визначення обсягу оцінювання корупційних ризиків;

– бмін інформацією та проведення консультацій із внутрішніми та зовнішніми заінтересованими сторонами, в тому числі шляхом їх опитування; розробка заходів впливу на корупційні ризики.

Заключний етап діяльності робочої групи – підготовка проєкту антикорупційної програми Луцької міської ради.

Під час засідання провели вступний тренінг для членів робочої групи та затвердили план оцінювання корупційних ризиків і підготовки антикорупційної програми Луцької міської ради.

Довідка: Луцька міська рада стала однією з трьох муніципалітетів в Україні, які пройшли відбір у пілотний проєкт з оцінки стану антикорупційної системи територіальних громад, що реалізує Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні, за фінансової підтримки урядів Японії та Німеччини. Кінцевою метою проєкту є підвищення привабливості громади для потенційних інвесторів, прозорості управління та довіри громадян до органу місцевого самоврядування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: