09:13, 28 Травня 2022

Від власників елітних авто громади Волині отримали майже мільйон гривень транспортного податку

Упродовж чотирьох місяців 2022 року власники вартісних автомобілів на Волині поповнили місцеві бюджети на 968 тисяч гривень транспортного податку. Понад половина від цієї суми – 446 тисяч гривень,  сплачено до бюджету міста Луцька.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області звертаються до власників елітних авто з проханням не зволікати зі сплатою транспортного податку. Сплата податків – конституційний обов’язок кожного громадянина, — наголошують у податковій службі краю.

Отож, якщо Ви власник легкового автомобіля, з року випуску якого минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість якого становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (в 2022 році –  2,43 млн гривень), варто подбати про сплату транспортного податку.

Ставка транспортного податку становить 25 тисяч гривень на рік за кожний легковий автомобіль.

Нагадаємо, що транспортний податок входить до складу податку на майно.

Тим власникам автомобілів, які придбали їх за доходи без належної сплати ПДФО,  податківці рекомендують  скористатися правом на податкову амністію. Сплативши збір після подання одноразової добровільної декларації, такі особи звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків у минулому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: