20:08, 09 листопада 2018

Від шахрайських дій потерпіла 77-річна лучанка

Схема шахрайства “Ваш син у поліції” – не нова, проте волиняни все ще потерпають від таких дій зловмисників, позбуваючись значних сум грошей. І часто жертвами шахраїв стають саме люди похилого віку.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Так, днями 77-річна мешканка Луцька віддала 10 тис. грн. та 600 доларів США незнайомцю, бажаючи залагодити ситуацію з ДТП, винуватцем якої нібито став її син.

Жінці подзвонили “із поліції” та повідомили прикру новину. І тут же заспокоїли, що і з потерпілими, і з правоохоронцями усе можна владнати за гроші.

Не потелефонувавши до сина, аби з’ясувати ситуацію, жінка погодилася віддати усю наявну в хаті готівку незнайомцю, який охоче за нею під’їхав.

Прокуратура Волинської області знову звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про отримання телефонних дзвінків нібито від працівників поліції чи прокуратури, які розповідають що близький родич абонента вчинив ДТП чи інше кримінальне правопорушення й, аби залагодити  справу з потерпілими та правоохоронцями, необхідно перевести якусь суму на вказаний шахраями картковий рахунок або віддати гроші визначеній особі, яка під’їде у конкретне місце.

У випадку отримання таких телефонних дзвінків в жодному разі не надсилайте і не передавайте кошти шахраям та обов’язково звертайтеся із заявами про факти таких дій у правоохоронні органи.

І ще варто пам’ятати, що погодившись таким чином “вирішувати” ситуацію, ви стаєте учасником злочину, адже за надання неправомірної вигоди передбачено кримінальну відповідальність.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: