19:35, 16 Січня 2019

Від паліїв до вандалів: луцькі муніципали розповіли, скількох порушників виявили минулоріч. ФОТО

Впродовж минулого року інспектори відділу «Група швидкого реагування» департаменту муніципальної варти Луцької міської ради розглянули 134 письмові звернення громадян, відреагували на 107 звернень, що надійшли на телефон групи оперативного реагування Луцької міської ради «15-80», а також 221 раз виїжджали автомобілем на допомогу громадянам, які телефонували на «гарячу лінію» ГШР.

Про це повідомили на сторінці департаменту муніципальної варти у “Фейсбук”.

У повідомлені йдеться про те, що купівля для муніципалів автівки виправдала себе. Адже інспектори, патрулюючи містом, неодноразово надавали домедичну допомогу громадянам, а з настанням зими – водіям, автомобілі яких застрягали в снігу.

Про активну роботу інспекторів-гшрів свідчить 901 адміністративний протокол, який вони склали на осіб, що вчинили адміністративні правопорушення у сфері благоустрою та 1085 виданих приписів.

Працівники відділу «Група швидкого реагування» впродовж року, що минув, сумлінно працювали над недопущенням засмічення у місті, оперативно гасили розведенні громадянами багаття, виявляли курців-порушників, які палили в заборонених місцях, контролювали правильність розміщення оголошень та рекламної продукції, а також ліквідовували несанкціоновану торгівлю на території міста.

Особливу уваги інспектори приділяли на дотримання підприємцями рішення Луцької міської ради «Про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів». На порушників, яким все ж таки вдавалося реалізувати заборонену продукцію, вони склали 80 адміністративних протоколів. Ще 88 адмінматеріалів інспектори склали на продавців сурогатної продукції.

Найчастіше порушників, які торгують з рук, вони виявляли поблизу ТЦ «Гостинець» та на ринках міста.
Разом з тим, ГШРи постійно слідкували за тим, чи водії машин-асенізаторів зливають нечистоти у визначених для цього місцях, завдяки чому в 2018 році вдалося зменшити кількість джерел неприємного запаху в місті. Виявлені ж місця зливу нечистот знаходилися за межами Луцька, однак завдяки поривам вітру сморід поширювався на деякі райони обласного центру.

У весняно-осінній період інспектори контролювали спалювання залишків сухої рослинності та сміття. За даним фактом складено 73 адміністративних протоколи. Найчастіше багаття розводили в приватному секторі міста.

Вже другий рік інспектори здійснюють піший та велопатруль Центрального парку імені Лесі Українки щодо забезпечення громадського порядку та запобігали зменшенню актів вандалізму з 8:00 до 20:00. В зимовий період та з 6:00 до 00:00 влітку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: