14:00, 29 Березня 2019

Вибори 31 березня – останній шанс зберегти Україну як суверенну державу!*

«Якщо народ пустить Порошенко в другий тур – це буде означати війну, на виборчих дільницях, де він буде використовувати адмінресурс, на площах, де почнеться новий Майдан і на Донбасі, де Порошенко – президент війни – буде заробляти собі рейтинг на крові солдат та мирних жителів», — вважають у партії «Основа».

Сергій Тарута переконаний: сьогодні у політиці та управлінні державою потрібен здоровий глузд, компетентність і патріотизм. На президентських і парламентських виборах у 2019 році повинні перемогти порядні і патріотичні професіонали, з високою репутацією, чіткою стратегією повернення миру та розвитку економіки України.

Сергій Тарута не зняв свою кандидатуру у визначений законом термін, до 7 березня, а тому юридично він залишається кандидатом, чиє ім’я буде в бюлетені. Кандидат не буде подавати заяву про зняття і продовжить кампанію, агітуючи за Тимошенко і об’єднання сіх проукраїнських сил.

«Я закликаю вас не розпилювати голоси, а проголосувати у першому турі за Юлію Тимошенко, — заявляє Сергій Тарута, — Якщо ви за мене – голосуйте за Юлію Тимошенко».

Зберігаючи свою квоту у виборчих комісіях, Сергій Тарута зможе протидіяти фальсифікаціям зі сторони Порошенко. А в тому, що Порошенко готується до фальсифікацій на виборах, в «Основі» впевнені: за рахунок технічних кандидатів він сформував більше 50 % участі в комісіях, а це ставить під загрозу чесний підрахунок голосів. Квоти тих кандидатів, які знялися до 7 березня, розподілені на користь Порошенко і його технічних кандидатів. Саме тому «Основа» та її офіційний кандидат у президенти Сергій Тарута не буде відкликати своїх членів комісії.

«Ми делегуємо їм координувати роботу з іншими чесними проукраїнськими кандидатами, щоби усі разом ми змогли зупинити фальсифікації влади на кожній дільниці», — наголошують у партії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: