11:06, 18 Березня 2018

Вибір лікаря: Супрун анонсувала «головну медичну подію року»

Вибір сімейного лікаря має стати для українців головною медичною подією 2018 року.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомила виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Головною медичною подією 2018 року для кожного українця має стати вибір його сімейного лікаря (або терапевта чи педіатра для дитини). У квітні в закладах, які приєдналися до електронної системи охорони здоров’я, можна буде почати підписувати декларацію зі своїм лікарем – це документ, який підтверджує, що ви обрали саме цього фахівця. Підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (а саме Національну службу здоров’я), що оплата за ваше обслуговування має надходити у цей медзаклад», – зазначила вона.

За словами посадовця, декларацію не підписують «раз і назавжди»: у будь-який момент можна укласти декларацію з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. При цьому скасовувати попередню не треба, адже при укладенні нової декларації зміни автоматично зафіксують у системі.

«Чим раніше ви оберете свого лікаря, тим більше матимете часу впевнитися, що він вам підходить, і можливостей обрати іншого фахівця, за потреби», – додала Супрун.

Головною медичною подією 2018 року для кожного українця має стати вибір його сімейного лікаря (або терапевта чи педіатра…

Опубліковано Уляна Супрун 17 березень 2018 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: