13:04, 17 листопада 2023

«Ветеран»: нову комплексну послугу для військових та членів їхніх родин відкрили у ЦНАПі Нововолинська

У четвер, 17 листопада, у Центрі надання адміністративних послуг у Нововолинську запустили комплексну послугу «Ветеран».

Про це повідомляють на сторінці Нововолинської міськради у «Фейсбук».

Сервіс дає можливість військовослужбовцям, їхнім сімʼям та родинам загиблих Захисників отримати необхідні адмінпослуги без черг та затримок.

Через «єдине вікно» можна дізнатися про можливості реабілітації, навчання та працевлаштування. Отримати інформацію з житлових, соціальних, адміністративних та земельних питань. Загалом спеціалісти надаватимуть понад 20 послуг та консультуватимуть з інших питань, які не входять у цей перелік.

На відкритті послуги «Ветеран» у ЦНАПі були присутні Нововолинський міський голова Борис Карпус, його заступниця Ніна Шумська, керуюча справами виконавчого комітету Нововолинської міської ради Валентина Степюк та представники Міністерства у справах ветеранів.

Як зазначив під час зустрічі директор департаменту соціального захисту Міністерства у справах ветеранів України Руслан Приходько, ветеранська політика – це відповідальність держави, тому Мінветеранів працює над постійним розширенням послуг для ветеранів у ЦНАПах.

Начальниця Нововолинського ЦНАПу Алла Ковальчук ознайомила присутніх з роботою послуги «Ветеран» та познайомила з фахівцями, які працюватимуть з військовими та їхніми родинами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: