17:19, 01 Квітня 2019

Весняний призов на Волині: скільки і куди призиватимуть

На Волині та в інших регіонах країни відповідно до Указу Президента України з 1 квітня розпочався черговий призов громадян України на строкову військову службу, який триватиме до кінця червня 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба Волинського військового комісаріату у «Фейсбуці».

Згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України, цього весняного призову, до українського війська призвуть 18 тис. 752 юнака, серед яких і 595 волинян.

Наші земляки будуть проходити військову службу у Збройних Силах України (299 чол.), Національній Гвардії України (145 чол.), Державній прикордонній службі України (140 чол.) та Державній спеціальній службі транспорту (11 чол.).

В Збройних Силах, волиняни проходитимуть службу практично у всіх її видах: Сухопутних військах, Повітряних та Військово-морських Силах, Десантно-штурмових військах. 

Географія служби доволі широка, а саме: Київ, Львів, Житомир, Полтава, Одеса, Миколаїв, Харків, Вінниця, та звичайно ж Луцьк.

Призовними комісіями обов’язково враховуються бажання призовників щодо роду військ та місця проходження служби, але на першому місці – стан здоров’я юнаків. 

Ще раз наголошуємо, що згідно рішень керівництва Держави, строковики до проведення Операції об’єднаних сил на Сході України не залучаються!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: