22:52, 18 Лютого 2023

Верещук відвідала підопічних Луцького геріатричного пансіонату

Віце-прем’єр-міністр України Ірина Верещук відзначила, що у Волинській області добре налагоджена співпраця влади та благодійних організацій, які допомагають ВПО.

Про це у «Телеграм» повідомляє начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

Як розповіла керівниця обласної організації Товариства Червоного Хреста Валентина Пришко, вони опікуються в області шістьма закладами для маломобільних груп. Зокрема, оплачують комунальні послуги п’яти психоневрологічним інтернатам та геріатричному центру.

«В таких випадках це дуже гарний приклад співпраці. Держава виконує свої зобов’язання у частині виплати заробітних плат, але якщо є можливість таким чином закрити питання, то це дуже добре. Це той рівень співпраці, до якого ми прагнемо. І ви демонструєте як правильно це координувати», – зауважила Ірина Верещук.

Сьогодні в Луцькому геріатричному пансіонаті перебуває 187 людей, з них 51 – переселенці. Команда Мінреінтеграції відвідали його підопічних та зауважили, що в закладі створили всі умови для проживання осіб похилого віку: належне харчування, медична і психологічна допомога.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: