17:26, 14 Квітня 2023

Великодні артінсталяції стали окрасою центральної частини Луцька

Презентували Великодні артінсталяції, які стали окрасою центральної частини міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

На Театральному майдані розмістили три великодні артінсталяції.

Артінсталяція « … І розквітне Україна!..» — в основі творчого задуму – «Дерево життя» з міцною кроною у вигляді карти України, як символ єдності, незламності та відродження і процвітання країни в майбутньому. Диво- птахи, що здіймаються в небо – пам’ять про тих, хто відійшов у вічність, захищаючи країну від ворога.

Артінсталяція «Великдень»: пасхальна композиція артоб’єктів, виконаних у жовто-блакитній кольоровій гамі із зображенням Державної символіки України. Декоровані в традиційному орнаменті рушники, як материнський оберіг для синів — Захисників України, духовний символ українського народу, рідного краю. Декоративні дерева символізують розквіт України.

Артінсталяція «Воскрес Христос – воскресне Україна!» Основний елемент композиції – декоративні птахи, що символізують світле Воскресіння Христове, віщують настання весни, початок нового життя та є символом відновлення і розквіту України.

«Колективна творча робота учнів та викладачів Луцька художня школа втілює мрії дітей та всіх українців про щасливе, мирне життя в квітучій Україні після Перемоги над ворогом. Віримо! Переможемо!», – зазначають у міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: