17:20, 14 Квітня 2020

Великдень і карантин: як освячуватимуть паски у Нововолинську

Традиційне святкування цьогоріч скоригували заходи безпеки через поширення захворюваності на коронавірус.

Про це інформують на сайті Нововолинської міської ради.

Минулого тижня у міській раді разом зі священнослужителями напрацювали алгоритм дій щодо Богослужінь у храмах нашого міста.

Служба Божа у церквах  проходитиме згідно графіків, однак, за правилами карантину там  разом з усіма тими, хто здійснює Богослужіння, може перебувати не більше 10 осіб.  А святкова Літургія транслюватиметься в режимі онлайн. Отож, рекомендують нововолинцям максимально залишатися вдома. Особливо це стосується літніх людей і тих, хто перебуває на самоізоляції чи має ознаки респіраторних захворювань.

Священики наголошують, що господар сім’ї  або один зі старших її членів може вдома покропити Великодній кошик свяченою водою. Для тих, хто все ж таки вирішив освятити  паску у храмі, це можна буде зробити у суботу, перед Великоднем,  з 15-ої до 20-ої години, а у неділю з 4-ої години ночі і до 8-ої ранку – на території храмів  ПЦУ та з 5-ої ранку і до 9-ї – в УПЦ.

Варто нагадати, що при цьому усі мають бути у масці чи респіраторі  та  дотримуватися “соціальної дистанції». Щоб не було скупчення, на територію почергово заходитимуть по кілька чоловік.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: