10:10, 16 Липня 2021

«Ваш син у поліції»: волинянка віддала шахраям 117 тисяч гривень

Схема шахрайства “Ваш родич у поліції” – не нова, проте волиняни продовжують потерпати від неї, позбуваючись значних сум грошей. І часто жертвами шахраїв стають саме люди похилого віку.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Так, 14 липня 80-річна жителька Нововолинська перерахувала зловмисникам понад 117 тисяч гривень, бажаючи допомогти сину уникнути кримінальної відповідальності за злочин.

Жінці потелефонували “із поліції” та повідомили прикру новину – її сина затримали із наркотиками і тепер йому загрожує ув’язнення.

Проте із правоохоронцями усе можна владнати за гроші. Пенсіонерка погодилася – і позбулася усіх заощаджень.

Володимир-Волинська окружна прокуратура звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про телефонні дзвінки таких “правоохоронців”, які розповідають, що ваш близький родич вчинив злочин і, аби залагодити  справу з потерпілими та поліцією, необхідно переказати якусь суму на вказаний шахраями картковий рахунок або віддати гроші визначеній особі.

У жодному разі не надсилайте і не передавайте кошти шахраям у таких випадках та обов’язково звертайтеся із заявами про факти таких дій у правоохоронні органи.

Попередьте своїх родичів похилого віку про можливі шахрайські дії зловмисників.

І ще варто пам’ятати, що погодившись таким чином “вирішувати” реальну ситуацію, ви стаєте учасником злочину, адже за надання неправомірної вигоди передбачено кримінальну відповідальність.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: