19:01, 24 Квітня 2020

Валентина Вітра офіційно представили як нового керівника Ковельського МТМО

Міський голова Ковеля Олег Кіндер представив трудовому колективу медзакладу нового керівника, екс-голову Волинської облради Валентина Вітра 24 квітня.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Олег Кіндер зазначив, що зважаючи на рішення конкурсної комісії, він підписав розпорядження про призначення генеральним директором Комунального некомерційного підприємства Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Валентина Вітра терміном на п’ять років.

«Сьогодення ставить перед нами чимало викликів. Важливо, що тепер у вашого підприємства є керівник. Зараз кожен з вас має докласти чимало зусиль, аби лікарня розвивалась, щоб усі напрацювання, які є, мали продовження. Це дуже важка праця, що передбачає професіоналізм, самовіддачу, вимогливість до себе і до своїх підлеглих», – підкреслив міський голова.

Олег Кіндер також запевнив, що він і надалі буде сприяти у вирішенні проблемних питань та готовий до співпраці. Побажав новому керівнику успіхів й хороших результатів.

Валентин Вітер подякував за довіру і звертаючись до колективу наголосив: «Сподіваюсь на вашу підтримку, розуміння. Перед нами зараз чимало непростих задач — це пандемія, яка кардинально змінила наше життя, впровадження другого етапу медичної реформи. Для мене важливо, щоб усім працювалось комфортно, була мотивація для роботи. І наш заклад надавав якісну медичну допомогу».

Довідково:

Валентин Вітер народився 4 вересня 1973 року у Луцьку. Закінчив Тернопільську державну медичну академію імені Горбачевського. У Тернопільській академії народного господарства здобув кваліфікацію магістра з адміністративного менеджменту. 2010-2014 роки – аспірантура, Тернопільський державний медичний інститут імені Горбачевського. У 2015 році захистив дисертаційну роботу та отримав вчену ступінь – кандидат медичних наук.

Працював фельдшером у Волинському протитуберкульозному диспансері, лікарем-хірургом у Волинській обласній клінічній лікарні, заступником головного лікаря Луцької міської поліклініки №1, заступником головного державного санітарного лікаря Волинської області, заступник головного лікаря обласної санітарно-епідеміологічної станції.

З грудня 2010 року – заступник голови Волинської обласної ради. У 2014 році обраний її головою.

Згодом був викладачем у Луцькому базовому медичному коледжі. З 2018 — заступник начальника управління — начальник відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи, управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації.

З дружиною Валентиною виховують доньку та сина.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: