19:02, 01 Серпня 2021

Вахтанг Кіпіані приїде на «Бандерштат»

Вахтанг Кіпіані 8 серпня презентує на гутірковій сцені «Бандерштату» книгу «Країна жіночого роду».

Про це інформують на сторінці фестивалю у «Фейсбук».

Український журналіст, публіцист, історик. Головний редактор інтернет-видання «Історична правда», однойменного тележурналу, викладач магістерської програми з журналістики Українського католицького університету у Львові та кафедри «PR» у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», засновник Музею-архіву преси. Врешті, ім’я Кіпіані не потребує великого представлення, бо це прізвище віддавна асоціюється в нашій країні з цікавими розвідками про нашу землю, доступністю викладу та важливими фактами, без яких не обходиться жодна віха діяльності пана Вахтанга.

Ви зможете поставити гостеві багато питань, дізнатися з перших вуст про перипетії у справі щодо видання «Справа Василя Стуса» та довідатися про що автор розкаже у новому сезоні програми «Історична правда». Ця гутірка буде особливою ще й тому, що в її ході відбудеться одна з найперших презентацій нового видання дослідника під назвою «Країна жіночого роду»

Вахтанг Кіпіані розповідає: Ця книжка — збірка історій, які важливі для розуміння, яким було XX століття для України й українців. Там є спроба показати дуже відомих жінок і зовсім невідомих, які були важливими у становленні певних процесів. У книзі є як жінки, які були активно залучені в політику, бізнес, військову справу, так і ті, хто провів своє життя умовно на кухні, зробивши можливою працю своїх видатних чоловіків. Ця книжка про половину суспільства, яке невидиме, мовчить або про яке не прийнято чомусь писати. Фактично ця книга — спроба віддати борг країні за роки мовчання. Ми розповідаємо про людей, без яких історія України неможлива.

Нагадаємо, фестиваль відбудеться 6-8 серпня у селі Рованці.

Купити квитки можна за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: