17:27, 10 Травня 2019

В залізних обладунках під Києвом змагатимуться лицарі з 30 країн світу. ФОТО

З 16 по 19 травня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») відбудеться грандіозна та довгочікувана подія світового масштабу – Фестиваль середньовічного бою.

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Серед учасників місто Луцьк представлятиме лучанка Каріна Дикса.

Під час Фестивалю пройде Чемпіонат світу з середньовічного бою IMCF, який в Україні проводитиметься вперше. На ристалищі Древнього Києва збереться понад 1000 бійців з близько 30 країн світу, а це найбільша кількість учасників за всю історію проведення Чемпіонату всіх років. У безкомпромісних поєдинках в неймовірно видовищних боях бійці змагатимуться за титул чемпіонів світу.

Братимуть участь у Чемпіонаті збірні команди з: Австралії, Австрії, Англії, Аргентини, Бельгії, Бермуди, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Квебеку, Китаю, Люксембургу, Мексики, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Нової Зеландії, Норвегії, Польщі, Сполучених Штатів Америки, Угорщини, Уельсу, України, Фінляндії, Франції, Швеції, Шотландії.

Чемпіонат світу з середньовічного бою – це один з наймасштабніших спортивних заходів 2019 року в Україні. Після визнання цього виду спорту та гучних перемог збірної України, середньовічний бій набрав неймовірної популярності. Аби підтримати свою збірну, туристи прибувають із різних куточків світу. Відтепер, в українців з’явилася можливість підтримати наших спортсменів, не виїжджаючи за межі країни.

Спортсмени одягнуться у важкі металеві обладунки і покажуть свою доблесть в повноконтактних боях середньовічною зброєю. Протягом чотирьох днів відбудуться одиночні і групові бої, а також жіночі поєдинки. Щовечора на гостей фестивалю чекатимуть масові поєдинки, найбільший з яких проходитиме в суботу (300 на 300 бійців).

Програму доповнить колорит Парку Київська Русь: можливість відчути себе у Середньовіччі, відвідати музеї, експозиції, взяти участь у фестивальних заходах.

У перервах між боями гостей чекає розважальна програма, кінні виступи, флеш-моби та майстер-класи середньовічного танцю з відвідувачами, розіграш подарунків. Ввечері глядачам подарують справжній подив та захоплення яскраві постріли з требушету вогняними ядрами та феєричне фаєр-шоу у суботу. Опісля гостей запросять на музично-розважальну програму «Лісове озеро», яка триватиме допізна.

У неділю можна буде побачити найбільш інтригуючу частину фестивалю – нагородження переможців.

Захід проходить за сприяння Всеукраїнської федерації середньовічного бою (президент – Володимир Янченко), а також за підтримки Міністерства молоді та спорту України (міністр – Ігор Жданов), Київської обласної державної адміністрації (голова – Олександр Терещук), Обухівської районної державної адміністрації (глава – Михайло Письменний), управління туризму та промоції КМДА (начальник – Антон Тараненко).

Древній Київ відкривається о 10:00. Змагання триватимуть від 16 до 19 травня 2019 року з 10:00.

Офіційне відкриття змагань відбудеться в четвер, 16 травня, о 12:30.

Урочиста презентація національних збірних відбудеться в суботу, 18 травня, о 13:30. Саме в суботу буде найбільш видовищна частина фестивалю.

Древній Київ в Князівстві Київська Русь розташований неподалік Києва сучасного, всього в 45 хвилинах їзди: Київська область, Обухівський район, с. Копачів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: