19:04, 21 Січня 2023

В єдності – сила українців: у Ковелі відзначили День Соборності

У неділю, 22 січня — День Соборності України. Саме цього дня у 1919 році на Софіївському майдані Києва  урочисто проголосили Акт злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Щороку у ці січневі дні ми з вдячністю згадуємо тих, хто боровся за об’єднання усіх національно-демократичних сил українства, хто нині відстоює Незалежну Соборну Україну.

Сьогодні у Ковелі відбулись урочистості з нагоди державного свята. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв, які віддали життя за Україну. Квіти вдячності лягли до стели на честь земляків – загиблих на війні та Героїв Небесної Сотні, пам’ятника борцям за волю України.

До присутніх звернувся міський голова Ігор Чайка: «Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього. Тільки об’єднана нація, яка має спільну мету, працює на результат, спроможна витримати будь-які випробування. А війна — найскладніше випробування, яке випало на нашу долю. Немає сумніву, що всі тимчасово окуповані території України будуть звільнені і там знову замайорить український стяг. Надзвичайно важливо бути нині консолідованими і працювати на нашу спільну Перемогу».

Мер наголосив, що в єдності – сила українців. Лише, коли ми разом – ми зможемо здолати все, будемо ми, і буде Україна.

Слово мали і голова районної військової адміністрації Ольга Черен та голова районної ради В’ячеслав Шворак.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: