20:02, 20 Лютого 2019

В Устилузькій ОТГ на Волині реалізували сім інвестпроектів

У 2018 році Устилузька ОТГ отримала майже 4 млн грн субвенції з державного бюджету на формування власної інфраструктури. Кошти спрямували на реалізацію семи інвестроектів.

Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Децентралізація на Волині розпочалися у 2015 році зі створення перших чотирьох об’єднаних територіальних громах. Однією із них була Устилузька міська об’єднана територіальна громада, що розташована у Володимир-Волинському районі.

Населення становить понад 8 тис. осіб. До її складу ввійшли Устилузька міська та Зорянська, Лудинська, Микитичівська, П’ятиднівська, Рогожанська, Стенжаричівська та Хотячівська сільські ради.

Майже 100 тис. грн витратили на капітальний ремонт тротуару по вул. Володимирській та під’їзної дороги до ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг. Натомість в ДНЗ м. Устилуг здійснили ремонт харчоблоку та придбали новеньке обладнання. Обійшлося це у 303 тис. грн. Ще 180 тис. грн спрямували на капітальний ремонт санітарної кімнати НВК с. Хотячів.

Найдороговартісніший проект, який реалізували у 2018 році в Устилузькій ОТГ, – капітальний ремонт фасаду ЗОШ І-ІІ ст. с. Зоря. Понад 1,7 млн грн витратили на утеплення стін навчального закладу.

Окрім того, в селі Зоря також здійснили реконструкцію об’єктів водопостачання, а саме артсвердловини, водонапірної башти на вул. Зеленій та водогону. Загальна вартість робіт – понад 832 тис. грн.

Поруч із тим, завершили реконструкцію частини приміщення ЗОШ І-ІІ ст. під навчально-виховний комплекс с. П’ятидні. Зокрема, клас трудового навчання добудували, аби в майбутньому організувати дві групи для дошкільнят. Як результат – послугами дошкільного навчання буде охоплено територію сіл П’ятидні та Хрипаличі.

Насамкінець в ДНЗ с. Рогожани провели капітальний ремонт цоколя, на що витратили більше 261 тис. грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: