12:36, 08 Вересня 2021

В Умані біля водойм, де хасиди проводять ритуали, чергують водолази

В Умані Черкаської області під час святкування Рош га-Шана біля водних об’єктів, у яких хасиди проводять обряди, чергують водолази на човнах.

Як передає “Укрінформ”, про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Зазначається, що 7 вересня рятувальники продовжили проводити інформаційно-роз‘яснювальну роботу серед прочан, у тому числі щодо безпечного перебування на воді.

“Під час святкувань Рош га-Шана велика кількість гостей проводить обряди омовіння біля водних об’єктів. Зокрема, одним із таких улюблених місць відпочинку прочан є кар’єр. Разом з тим, для швидкого реагування на надзвичайні події та ситуації, які можуть статися під час купання, біля водойм розміщені рятувальні пости, де чергують водолази на човнах”, – йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що у разі необхідності фахівці ДСНС зможуть оперативно зреагувати на надзвичайну ситуацію та надати кваліфіковану допомогу.

Як повідомлялося, на святкування Рош га-Шана до міста Умань прибули більше 29 тисяч паломників-хасидів. Вулиці міста під час іудейського Нового року у цілодобовому режимі патрулюють близько тисячі правоохоронців.

У районі паломництва раніше було розгорнуто ситуаційний центр поліції, що дає змогу злагодженому та ефективному обміну оперативною інформацією між всіма службами.

Також в Умані працює міжвідомчий оперативний штаб, до складу якого увійшли представники Нацполіції, ДСНС, Нацгвардії та Державної міграційної служби.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: