13:10, 13 листопада 2021

В «Укренерго» заявили про готовність до осінньо-зимового періоду

НЕК «Укренерго» отримала висновок Державної інспекції енергетичного нагляду про готовність до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Як передає «Укрінформ», про це йдеться у повідомленні «Укренерго».

“Документ підтверджує, що НЕК «Укренерго» вчасно та у повному обсязі виконала всі заплановані на даний період заходи з підготовки магістральних мереж до роботи в ОЗП. У висновку відзначено, що капітальні та поточні ремонти обладнання підстанцій та ліній електропередачі виконуються у визначені терміни, підстанції забезпечені резервним живленням, а технічні засоби, необхідні для виконання аварійно-відновлювальних робіт, перебувають у працездатному стані. Підтвердили також готовність устаткування та споруд до роботи в умовах низьких температур та належний стан пожежної безпеки”, – повідомили в компанії.

Згідно з повідомленням, «Укренерго» за 10 місяців цього року на 120 % виконала ремонтну кампанію на повітряних лініях. Зокрема, замінили понад 3 тис. ізоляторів, 47 залізобетонних опор, 70 тонн грозозахисного тросу, розчистили понад 2,3 тис. га трас ПЛ від порослі та чагарників.

Крім цього, на підстанціях виконання ремонтів склало 103 %. Так, провели ремонт семи автотрансформаторів 220-750 кВ, двох трансформаторів 35 кВ, 55 вимикачів 220-750 кВ та 333 вимикачів напругою від 154 кВ і нижче, відремонтували 69 компресорів.

Повідомляється, що одночасно з ремонтами здійснювалося комплексне технічне переоснащення обладнання мереж із заміною його на сучасне, більш надійне та економічне. Для оперативного відновлення магістральних і міждержавних електричних мереж у разі їхнього пошкодження внаслідок надзвичайних ситуацій сформували аварійний запас обладнання, паливно-мастильних, будівельних та інших матеріалів на загальну суму майже 50,3 млн грн.

Для оперативної ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (у разі їх виникнення) Укренерго розробило порядок формування оперативних штабів, оціночних комісій та алгоритм дії на різних рівнях управління для усунення наслідків надзвичайних ситуацій.

Як повідомлялося, «Укренерго» спростовує повідомлення про «віялові відключення» електрики.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: