12:28, 10 Березня 2021

В Україні зареєстрували китайську вакцину

Міністерство охорони здоров’я України зареєструвало вакцину китайського виробництва “Sinovac”.

Як передає “Укрінформ”, про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я Ігор Іващенко.

“МОЗ ухвалило рішення про державну реєстрацію екстреного медичного застосування вакцини для профілактики COVID-19 виробництва компанії “Sinovac”, яка називається “Короновак”. Це рішення ухвалило Міністерство охорони здоров’я на основі вивчення матеріалів, а саме реєстраційних посвідчень, матеріалів, які надав виробник, щодо автентичності їх. А також проведення аналізу “користь/ризик” та клінічних досліджень щодо безпечності застосування вакцини”, — повідомив Іващенко.

Він нагадав, що це вже третя вакцина, яка отримала дозвіл для екстреного медичного застосування під зобов’язання в Україні. Раніше МОЗ зареєстрував вакцини для профілактики COVID-19 “Pfizer” та “AstraZeneka”.

Як повідомляв “Укрінформ”, наприкінці 2020 року Україна уклала угоду на постачання 1,9 млн доз вакцини виробництва “Sinovac Biotech”.

“Sinovac Biotech” — найбільша китайська компанія з виробництва вакцин, заснована у Пекіні в 2001 році, виробляє від 300 до 500 млн доз вакцин на рік. Компанія “Sinovak” розробила і вивела на ринок вакцини проти гепатиту А та А і В, вірусів грипу, включно зі “пташиним”, паротиту.

“Sinovak” є акціонерною компанією. Акції компанії котируються на американській фондовій біржі “NASDAQ”.

Вакцини “Sinovac” схвалені в 34 країнах, включно з такими країнами, як Аргентина, Бразилія, Індія, Туреччина. Вакцина проти гепатиту А є прекваліфікованою Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: