13:54, 30 листопада 2023

В Україні увечері прогнозують дефіцит електроенергії

НЕК “Укренерго” прогнозує дефіцит в енергосистемі з 15:00 до 18:00 і просить українців ощадливо споживати електроенергію. Водночас, застосування графіків відключень не планується.

Як передає “Укрінформ”, про це повідомляє пресслужба компанії у “Фейсбук”.

“Енергосистема зазнає перевантаження. Диспетчерський цент «Укренерго» прогнозує дефіцит електроенергії в енергосистемі у вечірні години з 15:00 до 18:00. Застосування графіків відключень не прогнозується. Але, будь ласка, сьогодні протягом дня і до 18:00 споживайте електроенергію ощадливо!” – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що споживання електроенергії зростає через зниження температури та одночасне підключення до мережі багатьох споживачів, які були знеструмлені через негоду.

Повідомляється, що вночі артилерійські обстріли пошкодили теплоелектроцентраль (ТЕЦ) у південному регіоні. Є руйнування будівель та обладнання. Теплопостачання споживачів не припинялось, можливості для електропостачання обмежені.

У роботу включився блок на одній з теплових електростанцій.

“Укренерго” повернули в роботу всі магістральні високовольтні лінії у південному регіоні, що були пошкоджені внаслідок негоди. Надійність живлення регіону повністю відновлено.

Експорт електроенергії 30 листопада відсутній. Імпорт здійснюється переважно у вечірні та нічні години зі Словаччини, Румунії, Молдови загальним обсягом 690 МВт-год.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: