23:16, 22 Жовтня 2022

В Україні остаточно заборонили діяльність 12 проросійських партій

В Україні за ініціативи Служби безпеки остаточно заборонили діяльність 12 проросійських партій.

Про це СБУ повідомляє у «Телеграм».

«Цими днями Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду України відхилив апеляційну скаргу «Соціалістичної партії України» і, таким чином, остаточно заборонив її діяльність у нашій країні», – ідеться у повідомленні.

Відтепер в Україні повністю заборонена діяльність 12 проросійських політсил.

Рішення про заборону функціонування «Соціалістичної партії України» прийняте на підставі указу Президента та рішення РНБО. В їх основі – докази деструктивної діяльності партії, зібрані у межах реагування СБУ на загрози національній безпеці.

Ідеться передусім про демонстративну підтримку та популяризацію агресивної антиукраїнської політики росії як на рівні керівництва, так і звичайних членів цього партійного об’єднання.

Таким чином, ця політична сила поповнила список заборонених раніше проросійських політичних партій, серед яких: «Опозиційний блок», «Соціалісти», партія «Справедливості та розвитку», «Наші», «Держава», «Блок Володимира Сальдо», «Ліва опозиція», «Партія Шарія», «Союз лівих сил», «Опозиційна платформа – За життя» та «Прогресивна соціалістична партія України».

«У ході слідчо-оперативних дій доведено, що представники цих політичних сил брали безпосередню участь у: встановленні режиму загарбників на захоплених рф територіях України, ​організації та проведенні на цих територіях фейкових «референдумів», – зазначили в СБУ.

Від початку широкомасштабного вторгнення рф за фактами діяльності їхніх функціонерів слідчі СБУ розпочали понад 80 досудових розслідувань, у тому числі щодо депутатів рад різного рівня. У межах цих проваджень оголосили 37 підозр.

Окремі фігуранти цих проваджень переховуються від правосуддя, у тому числі на території росії.

СБУ викрила депутата від ОПЗЖ та ще двох колаборантів, які співпрацювали з агресорами у звільненому від росіян Лимані Донецької області та у Херсонській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: