23:21, 20 Жовтня 2019

В Україні дешевшає картопля

На поточному тижні для ринку картоплі в Україні було характерно зниження цін.

Про це повідомляє “Економічна правда”.

За словами самих виробників, пов’язано це було з ослабленням активності покупців, у той час як пропозиція на ринку залишалася досить об’ємною коштом регулярних постачань імпортної картоплі.

В результаті зниження цін на продаж картоплі, сьогодні ціни в межах 8-11 грн/кг (0,32-0,44 долара/кг), що в середньому на 8 % дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

При цьому знижували ціни, як правило, виробники, які не планували тривалого зберігання продукції. Водночас великі господарства йшли на поступки неохоче і в більшості відмовлялися від реалізації за поточними цінами.

Проте, середня оптова ціна на картоплю стандартної якості на сьогодні є рекордно високою, тому виробники не особливо переживають через зниження цін на продукцію.

Однак більшість фермерів як і раніше вважають, що ціни на картоплю в зимовий і весняний період будуть набагато вищі, ніж зараз, тому намагаються продавати тільки ту продукцію, яка не підлягає тривалому зберіганню, а якісну продукцію закладають в сховища для картоплі.

При цьому, варто відзначити, що ціна на картоплю в Україні на даний момент в середньому вже в 3,3 рази вище, ніж в аналогічний період минулого року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: