13:05, 22 Грудня 2021

В Укравтодорі відбулася зустріч щодо будівництва доріг у Володимирі

20 грудня перший заступник Володимир-Волинського міського голови Ярослав Матвійчук спільно з народним депутатом Ігорем Гузем, та заступником Нововолинського мера Миколою Пасевичем працювали у Державному агентстві служби автомобільних доріг України з питань будівництва доріг та моделювання руху транспорту на дорогах державного значення у Володимирі.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Під час зустрічі в Укравтодорі сформували плани по будівництву доріг у Володимир-Волинській громаді на 2022 рік. Відтак одним з перших завдань є початок роботи над проектом об’їзних доріг. Одна буде йти через Зимнівську громаду з шистівської об’їзної і виходити біля заправки “WOG”. Інша –  теж виходитиме з шистівської об’їзної  і має йти через землі колишньої Зарічанської територіальної громади та виходити біля заправки “WOG”.

Ще одне завдання – це тротуари на всій протяжності важливих трас у місті Володимирі: на Устилузькій, Ковельській, Луцькій і в бік Заріччя. Частина з них – це державні тротуари, а частина – міські.

Представники фірми, яка розробляє схему руху у Володимирі, запропонували зробити три кільця-розв’язки: в центрі міста, на повороті на Нововолинськ та на перехресті Шухевича і Ковельської. На ці роботи виготовлять відповідну документацію, аби вже в наступному році реалізувати заплановане та розвантажити дороги Володимира.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: