23:03, 17 Грудня 2018

В Торецьку ввели надзвичайний стан через відсутність води

 У місті Торецьк Донецької області ввели режим надзвичайної ситуації місцевого рівня через відсутність централізованого водопостачання.

Про це повідомляє УНН.

“Станом на 11:00 17 грудня без централізованого водопостачання залишається 42 813 чоловік. 17 грудня  провели засідання місцевої комісії ТЕБ та НС, прийняли рішення про відкриття надзвичайної ситуації місцевого рівня”, – йдеться в повідомленні.

Забір питної води можливий з водопровідного вузла, який розташований у Торецьку, та смт Новгородське Торецької міської ради.

“Забір технічної води можливий з 4 пожежних гідрантів, встановлених на трубопроводі з технічною водою з цілодобовою подачею води; 3 свердловин з технічною водою, а також 2 природних водойм з можливістю забору води. Додатково мається 7 колодязів питної води розташованих у приватному секторі для самостійного забору технічної води населенням”, – зазначили у ДСНС.

У Торецькій військово-цивільній адміністрації закликали місцевих жителів не робити забір води із систем центрального опалення.

“У воду додаються спеціальні хімічні реагенти, які небезпечні для здоров’я людини, а також виводять з ладу сантехнічні вузли”, – пояснили у ВЦА.

Як уточнили у ДСНС, для виявлення місця пориву та проведення ремонтних робіт наразі не надано гарантій безпеки щодо безпечного проведення робіт на аварійній ділянці водогону. З 6:00 18 грудня заплановано підвіз питної та технічної води населенню та до об’єктів інфраструктури.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: