14:47, 23 Березня 2019

В США завершили розслідування у справі втручання РФ у вибори

Спеціальний радник Роберт Мюллер завершив своє тривале розслідування у справі про втручання Росії у президентські вибори у США.

Про це повідомляє “Європейська правда” із посиланням на “AP”.

На даний момент доповідь за результатами розслідування доступна лише невеликій частині співробітників міністерства юстиції, в той час як генеральний прокурор Вільям Барр у листі депутатам Конгресу висловив готовність  незабаром оприлюднити основні висновки.

Як зазначається, хоча деталі 22-місячного розслідування ще не відомі, те, що воно завершилося без нових звинуваченням стало неабияким полегшенням для багатьох людей в оточенні президента Дональда Трампа.

У листі Конгресу Барр заявив про необхідність прозорості і швидкості у процесі оприлюднення результатів розслідування.

Зазначається, що Білий дім зберігає певну відстороненість у питанні доповіді, стверджуючи, що ще не ознайомлений з документом. Мовчанку на цю тему зберігає і сам Трамп.

Роберт Мюллер розслідував можливу змову штабу Трампа з росіянами майже два роки. Поки невідомо, чи відповіло його розслідування на основне питання: чи взаємодіяла його команда з Росією.

Дональд Трамп заперечує змову з росіянами, а розслідування вважає “полюванням на відьом”.

В рамках цього розслідування суд присяжних визнав винним колишнього голову передвиборного штабу Трампа Пола Манафорта, який раніше співпрацював з Партією регіонів і екс-президентом України Віктором Януковичем.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: