08:44, 10 листопада 2023

У селі на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Козловським

8 листопада Заболоттівська громада зустріла на колінах жалобний кортеж з тілом полеглого воїна Віталія Козловського. Дорогу Герою додому встеляли живими квітами.

Про це повідомляють на сторінці громади у “Фейсбук”.

Чин похорону відбувся учора, 9 листопада. На останнє прощання з полеглим Захисником прийшли рідні, друзі, побратими, односельчани, щоб висловити безмежну вдячність за неоціненний внесок у майбутнє рідної країни та її жителів. Вшанувати пам’ять загиблого Героя прибула делегація з Києва на чолі з народною депутаткою України Юлією Тимошенко.

З усіма військовими почестями Героя поховали на місцевому кладовищі, де рідним вручили Державний прапор України, яким була вкрита труна воїна, і під яким він боровся за Перемогу.

“Назавжди у нашій пам’яті ім’я Героя- воїна Віталія Козловського. Завдяки таким Героям, як він, Україна була, є і буде! У цей надзвичайно важкий час ми низько схиляємо голови у скорботі та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким нашого Захисника. Важко знайти слова втіхи , неможливо заспокоїти біль та гіркоту втрати. Кожен загиблий вої – це болючий шрам на душі кожного з нас. Вічна пам’ять і шана нашому Захиснику!”, – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: