14:24, 07 Липня 2020

В ОТГ поряд з Луцьком продовжують шукати унікальних особистостей у різних номінаціях

Дві нові номінації оголосили у рамках конкурсу з пошуку унікальних «Я» у Боратинській громаді.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської ОТГ.

«Ми знаємо, що у Боратинській громаді багато талановитих та непересічних особистостей, тож продовжуємо пошук унікальних історій людей, які надихають. Оголошуємо заключні номінації:

«Золоте кохання зі сріблом на скронях»

Справжня любов – непідвладна часу…

Можливо, скептики піддаватимуть сумнівам таке твердження, та ми готові довести, що прожити у мирі та любові можна не один десяток літ.

Якщо ваші батьки чи дідусь із бабусею вже відзначили поважний ювілей подружнього життя (понад 50 років) – розкажіть про це та разом із ними поділіться секретами кохання, яке непідвладне часу.

«Соціально відповідальний»

«Моя хата – скраю, нічого не знаю», – це не про вас.

Ми пишаємося, що наші жителі активно долучаються до усіх процесів, що відбувають у громаді, згуртовуючи навколо себе десятки небайдужих людей.

Будувати дитячі майданчики, влаштовувати змагання та толоки, організовувати благодійні акції – усе це вже давно стало хорошою традицією для мешканців Боратинської громади. Ми хочемо розповісти про кращі практики із соціальної відповідальності, аби показати людей, які не залишаються осторонь та щодня змінюють на краще нашу громаду.

Якщо в якомусь із цих описів ви впізнали себе, або знайому вам людину, напишіть нам на електронну пошту boratyn.project@gmail.com або телефонуйте за номером 095 708 4015», – повідомляють у сільській раді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: