10:11, 15 Липня 2022

В Олиці презентували логотип селища

Аркова архітектура Олики, квітковий орнамент у поєднанні з кольоровою гамою гербу давнього роду Радзивіллів стали основою для сучасного логотипу «Олика зустрічає».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райради.

Розробкою логотипу займалася Волинська обласна рада спільно із однією з луцьких креативних агенцій. На його презентацію зібралися місцеві мешканці, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, народний депутат Ірина Констанкевич, голова Луцької районної ради Олександр Омельчук та депутат Волиньради Юрій Ройко.

Голова районної ради Олександр Омельчук привітав оличан із появою офіційного логотипу та зауважив, що селище рухається у вірному напрямку розвитку Олики як туристичної перлини Волині.

Нагадаємо, що тема відновлення замку та туристичної привабливості Олики активно почала вестися із 2016 року. Поляки долучилися до відродження та реставрації костелу та замку.

«За що ми воюємо? За культуру, мову, традиції… А презентація логотипу Олики є ще одним підтвердженням того, що українці дбають про це. Логотип буде найближчим часом нанесений на сувеніри, вишиванки, аби кожен, хто відвідає Олику, взяв із собою частину її традицій», – наголосив голова райради Олександр Омельчук.

«Ми багато речей списуємо на війну, яка зайняла усі наші думки та плани на майбутнє. Насправді війна – це стимул розвивати патріотичну сферу, речі культурно-просвітницького характеру… Презентація логотипу – черговий крок у розвитку Великої Олики. До речі, логотип – креативний, професійно створений… Приємно, що і місцева влада в особі голови Олександра Прендецького має власне бачення та підходи до розвитку туристичної привабливості Олики. Зокрема, йдеться про його ідею в приміщенні Замку Радзивіллів відкрити презентаційну фотогалерею. Глобальні речі починаються з малого», – додав депутат Волиньради Юрій Ройко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: