11:38, 15 Травня 2024

В Окольному замку презентували вишивані колекції

Технічний коледж ЛНТУ та КП “Центр розвитку туризму” організували презентацію вишиваних колекцій та приурочили дійство до Дня вишиванки. Тут зібралися учнівська і студентська молодь, підприємці та науковці. Виставку відвідав і перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Про це повідомляють на сторінці Волиньради у “Фейсбук”.

У музейному просторі «Окольний замок» презентували вишивані колекції волинських дизайнерів і, одночасно, досліджували історію української орнаментики. Захід мав і практичну мету – популяризацію професії швачки, кравця та вишивальника, а також демонстрацію того, що українська вишиванка – це не лише про історію, а й про моду і сучасний стиль.

«Вишиванка – це не лише генетичний код нашої нації, вона передає нашу історію, звичаї і характер. Дивлячись на орнамент ми можемо визначити в якому регіоні він створений. Такі дійства, які популяризують все наше, українське, надзвичайно важливі, бо допомагають нам триматися разом і наближати нашу перемогу», – зазначив Юрій Поліщук.

Відвідувачам презентували вишивані колекції українських брендів «Edelvika», «Ladom» «Shulyk_design», «Alona Cini», «Parasol’ka» та інші. Свої доробки широкому загалу представиди і студенти Технічного коледжу ЛНТУ.

«Разом із нашими однодумцями, колегами та партнерами ми організували цей захід, аби показати, чим живе швейна індустрія Волині та розказати історію вишиванки з науковим підґрунтям», – підкреслив директор коледжу Олег Герасимчук.

Під час виставки також відбувся благодійний аукціон на підтримку ЗСУ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: