19:59, 02 Липня 2020

В одному з районів Волині зупинили пасажирські перевезення

Посилити на території Камінь-Каширського району протиепідемічні заходи в частині контролю за їх дотриманням, а також скасувати з 2 липня регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення в усіх видах сполучення. Про це йшлося під час позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Михаліка 2 липня.

Про це повідомляють на веб-сайті Камінь-Каширської РДА.

Такі рішення ухалили, враховуючи складну епідемічну ситуацію на Камінь-Каширщині та відповідні рекомендації регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. Нагадаємо, що через високу захворюваність на коронавірусну інфекцію у районі попередньо вже скасували ряд послаблень. Як відзначила завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень Камінь-Каширського міжрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Оксана Мазур, ситуація й надалі погіршується:

«На сьогодні у районі – 186 випадків коронавірусної інфекції, серед яких – 6 летальних. Одужало 62 особи. Найбільші вогнища цієї недуги реєструється в місті, селах Раків Ліс, Брониця та Воєгоща. У населених пунктах Піщане, Підбороччя, Черче показник захворюваності спадає, однак загроза залишається. Осередки спалахів виявлені в 17 установах та організаціях. Загалом у районі інцидентність становить 88,5 (середньообласний показник – 45,7) при нормі – менше, ніж 12 людей на 100 тисяч населення. Тож тенденція до зростання рівня захворюваності зберігається».

Разом з тим, Оксана Михайлівна надала розгорнуту статистику захворювання на COVID-19 по вікових групах. Наразі вона є наступною:

діти віком до 17 років – 2 %;

18 – 29 років – 9 %;

30 – 49 років – 30 %;

50 – 65 років – 37 %;

старші за 65 років – 22 %.

Головний лікар КНП «Камінь-Каширська центральна районна лікарня» Людмила Потягайло додала, що нині на стаціонарному лікуванні перебуває 82 особи.

Враховуючи все вищезазначене, члени комісії з питань ТЕБ та НС рекомендують органам місцевого самоврядування переглянути питання закриття або обмеження роботи ринків. Окрім того, діє заборона на проведення будь-яких масових заходів, у тому числі й релігійних, за участі більше, ніж 10 осіб. Діяльність закладів харчування, відкритих (літніх) майданчиків і МАФів – також під забороною, крім роботи з доставки їжі або замовлень на винос.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: